Dmuchańce - zamki,zjeżdzalnie

Zadzwoń do nas 509-58-31-31 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Dmuchaniec skakaniec

Dmuchana trampolina w kształcie kwadratu 5 metrów na 5,5 metrów. Idealne urządzenie do skakania na miękkich poduchach . Idealne na małe imprezy lub dodatek do dużych.

 

Euro-Bungee

EURO-BUNGEE - Ekstremalne przeżycia dla dzieci i dorosłych w wieku od 3 do 103 lat.Bungee potrafi wynieść uczestnika zabawy nawet do 10 metrów wysokości a przy tym można wykonywać salta do przodu i w tył.Można przez chwilę poczuć się jak lecący ptak.Kto raz spróbuje poskakać ,będzie zawsze wracał do tego urządzenia.

 

Byk Rodeo

Byk rodeo idealnie nadaje się jako atrakcja podczas różnego typu imprez, gdzie każdy może spróbować swoich sił i umiejętności w ujarzmianiu byka.Sterowanie urządzenia pozwala operatorowi dostosować ruchy byka do jeźdźca. Nadmuchiwany materac wokół niego zabezpiecza przed kontuzją w czasie upadku.

Jest idealną atrakcją podczas biesiady, pikniku, festynu itp.

Wymiary: 5 x 5[m]

 

Byk Rodeo

 

Zjeżdżalnia Tygrys

Wymiary 12 dl 8 szer 8 wy. Duża.zjeżdżalnia z łagodnym wejściem oraz 6 m ślizgiem. Idealna na imprezy powyżej 20 osób biorąc pod uwagę 1 sprzęt.

Zjeżdżalnia Tygrysek

Mała zjeżdżalnia o wymiarach 8 dl. 6 szer. 6 wysoka z delikatnym wejściem i zjazdem idealna dla dzieci od 2 roku życia do prywatnych ogrodów oraz imprez o małym natężeniu osób pod warunkiem wybrania 1 sprzętu.

Zjeżdżalnia Słoneczko

Wymiary 14 m dl 10 szer 10 wysoka. Największa nasza zjeżdżalnia z długim 10m zjazdem dedykowana na duże imprezy i dla dzieci powyżej 5 roku życia.

Zamek Bajdocja

Składa się z dwóch części, miejsca do skakania a także suchego basenu z piłkami do którego zjeżdża się z mini zjeżdżalni. Idealny na duże i imprezy o różnej rozbieżności wiekowej. Wymiary 8 metrów długość na 4 metry szerokość na 6 metrów wysokość.

Dmuchany tor przeszkód

Składa się z kilku elementów. Przeszkód takich jak pachołki, tunele, mini ścianki wspinaczkowe. Spełnia też funkcję skakańca. Idealny dla małych dzieci. Wymiary 12 metrów długość na 4 metry szerokość na 3 metry wysokość.

Gąsienica Dmuchana

Jedno z kilku tego typu urządzeń w Polsce. Dmuchana gąsienica w sobie posiada tor przeszkód 2x ściankę wspinaczkową oraz 2x zjeżdżalnie. Efektowne urządzenie ubarwi każdą imprezę. Wymiary 17 metrów na 3 metry na 5 metrów.

Kule wodne

Kule.wodne aqua zorbing super alternatywa na imprezy plenerowe gdzie temp powietrza jest wieksza niz 20 stopni 3 kolorowe.kule wodne w basenie 6m x 8m super TOP na ubarwienie twojej imprezy Do basenu potrzeba.woda 7000 tys l. Kule.wodne super zabawa

Wata i popcorn

Wata popcorn - żadna impreza nie może odbyć się bez szlagierowych punktów czyli waty i popcornu. U nas jest dostępna jako rarytasy do wynajmu bez limitu wydawania. Zapraszamy.

Pojazdy segway

Bardzo nowoczesny sposób na spędzenie wolnego czasu. Super przygoda na segway'ach mało dostępnych pojazdach w Polsce może być nie zapomniana a możesz ją u nas przeżyć wynajmując je na swoja imprezę.

Trampolina

Trampolina - 5,25 m srednicy salto , przewrot w przod ,lub tyl jest bardzo atrakcyjny.wynajmujac trampoline mozezsz.poczuc troche gimnastyki akrobatycznej.na swojej imprezie .

 

Zjeżdżalnia Jaś i Małgosia

Wymiary 9 m dl 7 szer 6 wysoka. Średnia zjeżdżalnia wyposażona w piankową drabinkę przeznaczona na imprezy masowe i prywatne.

 

 

Zjeżdżalnia Dinozaur

Wymiary 9 m dl 8 szer 7 wysoka. Średnia zjeżdżalnia dla dzieci od 6 lat z atrakcyjnym 5m ślizgiem przeznaczona na imprezy masowe i prywatne.

 

 

Łódeczki - Padlery

Nowość w Polsce. Łódki dla dzieci od 3 lat w basenie gdzie zamieniasz się w małego marynarza. Rozmiary basenu 6m x 8 m. Łódki do 65kg


 

 

Zameczek

Wymiary 5 m dl 5 szer. Zameczek dla najmłodszych z placem zabaw i zjeżdżalnią w środku.

 

 

Inne

Inne urzadzenia rekreacyjne na zapytanie . Jesli poszukujesz jakies urzadzenie do wynajmu lub jakas usluge zapytaj.sie nas a postaramy.sie urzadzenie to dla.Ciebie wyczarować.